unutulmaz 34. bölüm izle

3 03 2010

unutulmaz 34. bölüm izle, unutulmaz 34. bölüm seyret, unutulmaz 34. bölüm tek parça, unutulmaz 34. bölüm full izle, unutulmaz 34. bölüm dizi izle, unutulmaz 34. bölüm kaliteli görüntü izle

Harun, Melda’nın bebeğinin sağlık durumunu öğrenmek için doktora muayene olmasını ister. Ancak Melda, Harun’un hamilelik konusunda kendisine inanmadığını düşünür. İstemiyorsa bu evliliği yapmaması gerektiğini söyler. Harun’un buna tepkisi ne olacaktır? Melda birçok şeyi tehlikeye atan büyük yalanına devam edecek mi? Öte yandan Eda da bebeğindeki rahatsızlık nedeniyle Tolga’yla birlikte doktora gidecektir. Bunu öğrenen Harun, Eda’nın yanında olmaya karar verir. Tolga ve Harun klinikte karşı karşıya gelecekler mi? Harun’u klinikte gören Türkan ona ne diyecektir? Bebeğin rahatsızlığı anne babasını nasıl etkileyecektir? Eda’nın bebeğinin durumunu öğrenen Melda, onu teselli eder. İki kız kardeş arasındaki gerilim, yerini duygusal anlara bırakmıştır şimdi. Peki ya yarın ne olacaktır?

Harun’u istemediği halde bir evlilik yapmak konusunda uyaran Nisa, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır… Harun, Nisa’nın Batu’yla olan ilişkisinden haberdardır ve kardeşini bu ilişkide çok dikkatli olması konusunda uyarır. Feyyaz ise büyük sırrıyla tekrar yüzleşecektir… Bu sırrın peşinde olan başka biri daha vardır; Batu… Batu Feyyaz’dan neden intikam almak istemektedir?

Arslanlı ve Güler aileleri Harun ile Melda’nın nişan gecesinde tekrar buluşurlar. Aile büyüklerinin ortak temennisi ikisini bağlayan yüzüklerin bir daha hiç çıkmamasıdır. Eda ve Harun birbirlerine deli gibi sevdalıyken bu mümkün olabilecek midir? Her şeye rağmen aşk kazanabilecek midir?

Tolga Eda’nın kocası rolünü daha ne kadar sürdürecektir? Ölesiye sevdiği halde ona arkadaşıymış gibi davranmak içini dağlasa da bu oyunu sürdürmeye, kendisini ezdirmeye devam edecek mi?

kaynak : unutulmaz 34. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: