aşk bir hayal 22. bölüm

6 03 2010

aşk bir hayal 22. bölüm izle, aşk bir hayal 22. bölüm seyret, aşk bir hayal 22. bölüm tek parça, aşk bir hayal 22. bölüm full izle, aşk bir hayal 22. bölüm dizisi izle

Miran ve Asmin sonu belirsiz bir yolculuğa çıkmışlardır. Asmin endişe içindedir. Asmin’in notuna ulaşan emniyet güçleri yolda arama yapmaya başlarlar. Asmin, bebeği ve Miran sınıra yakın izbe bir köy evindedir. Mardin kan ağlamaktadır. Peyman Ağa, Dildar Ana kızlarından gelecek haberle tetikte beklemektedirler. Altay ise tüm geçmişi belirsizliklerle dolu bir adam halindedir.

Kocasının bu halinden son derece memnun olan Nevin Altay’ın tüm geçmişini kendi istediği biçimde yoğurmaya başlamıştır bile. Gökçe ve Sümer bu adi planı fark ederler. Nevin’i fazla şüphelendirmeden Altay’a ulaşmanın ona doğruları anlatmanın bir yolunu bulmaya çalışırlar. Altay bir bilmece haline gelen geçmişini çözmeye çalışırken Asmin bir sınır köyünde yaşadıklarının ağırlığıyla iyice güçsüz düşer.

Genç kadın çok hastadır. Biran önce sınırın Suriye tarafına geçmeyi isteyen Miran Ağa artık bir karar vermek zorundadır. Ya herşeyi göze alıp Asmin’i bu halde sağ kalamayacağı sınır yolculuğuna sürükleyecek ya da İstanbul’dan Mardin’e sonuna geldiği kaçış yolculuğunda herşeyi göze alıp sevdiği kadının iyileşmesi için elinden geleni yapacaktır.

kaynak : aşk bir hayal 22. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: