aşk bir hayal 23. bölüm

13 03 2010

aşk bir hayal 23. bölüm izle, aşk bir hayal 23. bölüm seyret, aşk bir hayal 23. bölüm tek parça, aşk bir hayal 23. bölüm full izle, aşk bir hayal 23. bölüm dizisi izle

Miran’ın Asmin ve Altay bebeği de sürüklediği karanlık yolculuğu sınır kasabasında dipsiz bir köşede mola vermiştir. Genç kadının hastalığı planları bozar. Şehir hastanesinden getirilen Dr. Çiğdem, Asmin’i hayata döndürmek için elinden geleni yapmaktadır. Dr. Çiğdem bu köyden çıkış yolu olmadığının yavaş yavaş farkına varır. Tedavinin etkisiyle kendine gelmeye başlayan Asmin ise kendini ve bebeği bırakmış, Dr. Çiğdem için endişelenmeye başlamıştır.

İstanbul’da ise Nevin, Altay’la kendisi için hayal ettiği geleceği geçmişin de tüm izlerini silerek kurmaya başlamıştır. Fikret, Sümer ve Gökçe, Nevin’in Altay’ın beynini yalanlarla doldurmasına engel olmak için bir yol bulmaya çalışırlar. Öte yandan babalık testinin sonuçlarına itiraz eden Sümer’in talebleri kurumca dikkate alınır ve inceleme başlatılır.

Sahtekarlık yaptığı tespit edilen laborant emniyetteki sorgusunda gerçekleri itiraf eder. Dedektifin telefonuyla gelişmeleri öğrenen Nevin’in tüm planları bozulur. Asmin’in Altay’ın ve minik Altay bebeğin hayatlarını kabusa döndüren Nevin, artık tüm kötülükleriyle adalet önünde yüzyüze gelecektir. Kaderine sürekli karşı çıkan Nevin bakalım bu kez nasıl bir yol izleyecektir.

kaynak : aşk bir hayal 23. bölüm


কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  সলনি কৰক )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  সলনি কৰক )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  সলনি কৰক )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  সলনি কৰক )

Connecting to %s
%d bloggers like this: