geniş aile 51. bölüm özeti

13 08 2010

Cevahir, kendisini taciz suçlamasıyla dava eden Zeynep’ten, intikam almanın planlarını yapıyor. Karakolluk olduğu Zeynep’in, evin yeni kiracısı olduğunu öğrenen Cevahir şoktadır. Kendisini tacizden dava eden bu kız ile aynı evde kalmak istemez. Hemen onun aleyhinde evdekilere propaganda yapmaya başlar. Fakat kimseden yüz bulamaz. Başta Kuddusi olmak üzere evdeki herkes kızı sever. Cevahir de başka bir taktik geliştirir.

Ulvi ile beraber, Zeynep’i evden kaçırtmak için bir dizi numara organize ederler. Ancak Zeynep çetin cevizdir. Cevahir’in ucuz numaralarına papuç bırakmaz. Koyu Bilal de, kızın ağabeyinden korktuğu için Zeynep’i Cevahir’lerin evinden çıkarmaya çalışır. Bir yanda Cevahir’in diğer yanda Koyu Bilal’in baskısı altında kalan Zeynep, başvurduğu eczanelerde iş bulamayınca bir kafede garsonluğa başlar ve bunu onlardan saklar.

Mürsel, aileye katkı için geceleri taksicilik yapar. Bu seferde okulda uyurken müdüre yakalanır. Üzerine Koyu Bilal’in kumpasına kurban gidince Mürsel’in müdür yardımcılığı tehlikeye girer. Kuddusi tek bildiği kuruyemiş işine devam etmek için çare arar. Bankaları dolaşır. Önce kredi almak için reddedilince evi ipotek ettirmeye karar verir. Ancak eve gelen experi kötü bir sürpriz beklemektedir.

geniş aile 51. bölüm videosu sayfasından kaynak olarak alınmıştır.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: