arka sıradakiler 22 ağustos 2010

14 08 2010

Arka Sıradakiler, Keremin hazırladığı ölümcül oyunun ardından yaralarını sarmaya çalışmaktadır. Kazadan kurtulanlar bu duruma sevinecek, ölen arkadaşlarının yasını tutacak zamanı bile bulamamışlardır. Yaşam savaşı veren arkadaşlarının yanında olmaya, kaybolan arkadaşlarının nerede olduğunu öğrenmeye çalışmaktadırlar.

Gamze, kayıptır. Nerde olduğunu ya da yaşayıp yaşamadığını hiç kimse bilmemektedir. Kerem, arkasında bıraktığı yıkımdan memnun, ulaşılmaz olmanın verdiği rahatlıkla, kaçıp saklandığı yerde hayatına devam etmektedir.

Kemal, Ali ile birlikte, polisin topladığı ipuçlarıyla Kosovada Zehrayı aramaktadır. Ona ulaşamadığı her saniye umudunu biraz daha yitirmektedir. Kâhirin, Zehrayı neden ısrarla istediğinin cevabını düşünürken bir yandan da polisten gelecek mutlu haberi beklemektedir.

Zehra, savunmasız bir şekilde kendisine yapılanlan eziyetlere katlanmaya çalışırken, kurtulacağı umudunu yavaş yavaş yitirmeye başlamıştır. Kendisi için tek kurtuluşun ölmek olduğuna karar vermiştir. Sedat, polise tüm bildiklerini anlatıp Zehranın kurtuluşuna yardım etmeye çalışır. Verdiği ifadede Zehranın kaçırılmasına neden yardım ettiğini de açıklar. Sedat, sebep olduğu her şeyin cezasını çekmeye hazırdır. Ama hapishane hayatı hiç de kolay olmayacaktır.

Saffet, otobüsün içinde olmasa da kazanın sonuçlarınından en çok etkilenen kişilerden biridir. Çok sevdiği, hayatta aşık olduğu tek kişi olan Gamze, kayıptır ve Saffet onu bulmak için ne kadar çabalarsa çabalasın küçücük bir ipucuna bile ulaşamamaktadır. Memo, bu dönemde ona destek olmaya çalışsa da Saffet?in yüzü Gamze?den bir haber almadıkça gülmeyecektir.

kaynak : arka sıradakiler 122. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: