çakıl taşları 6. bölüm

19 08 2010

Büyük kavganın ardından Semra evi terk eder. Sevil annesini durdurmak için çırpınır ama gururu kırılan Semra’nın o eve geri dönmeye hiç niyeti yoktur. Bu durum Sevil’i yataklara düşürür. Ne derse gider, ne de Süleyman dedenin dükkanına. Kıza ne olduğunu deli gibi merak eden Ekrem soluğu onun kapısında alır.

Ayçin’in tescilli belası Anıl bu kez de Cenker’e dadanır. Telefon numarasını ele geçirmesinin ardından onu mesaj bombardımanına tutar. Hassas bünyeli Cenko aldığı tehditlerden dolayı tedirgin olur. Öte yandan Ayçin onu eve gelip annesiyle tanışmaya ikna eder. Fakat beklenmedik bir gelişme bu saadet dolu buluşmayı cehennem azabına çevirecektir.

Cihan’ın tepesindeki kara bulutlar tam dağılıyor derken bu kez de abisi işten kovulur. İki kardeş tekrardan birbirine kenetlenir. En azından tazminatla bir süre idare edeceklerdir. Ancak hainin biri yüzünden bu son umut kırıntısı da çöpe gider. Doğan kadere isyan bayrağını çeker.

İyilik yapmak isterken göz çıkaran ikilimiz Ekrem ve Cenker’in burnu gene belaya bulaşır. Kendi evine gitmesi sakıncalı olan Cenker, Neşet’in şefkatsiz kollarına sığınır. Ancak ikilinin yalan yumağı Dehşet Neşet’in bile boyunu aşar.

kaynak : bu yazı xdiziizle.com adlı web sitesinin çakıl taşları 6. bölüm sayfasından alınmıştır.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: