küçük kadınlar 95. bölüm fragmanı

8 09 2010

Kızlar bir türlü huzurlu bir şekilde bir arada olmayı başaramazlar. Armi’ye karşı Yeliz Cansu iş birliği Ozan’nın karısının söyledikleri ile savaşa dönüşür. Kardeşlerinin birbirlerini yemelerine daha fazla dayanamayan onları böyle göremeye katlanamayan Bilge, liseyi yatılı okumaya karar verir. Ancak orada da hayatı çok kolay olacağa benzemez. Okulun birincisi zengin bir kız ona kafayı fena takar. Cansu’nun okuldaki uyum sorunu rahalıya patlar.


Ekleyen : küçük kadınlar 95. bölüm fragmanı
Okul müdürü Cansu’yu okuldan atmaya karar verir. Ceyhun’nun ise kafası karışıktır. Yeliz onunla yakınlaşmaya çalıştıkça o kaçmaya başlar. Yeliz buna pek anlam veremez çünkü kendine bile itiraf edemeyen Ceyhun’nun aklında başka birisi vardır. Baran tarafından köşeye sıkıştırılan Ozan hem Armi’ye hem de kardeşlerine kendi borçlu hisseder. Kızlara kendini daha iyi tanıtmak ve Armi’ye destek olmak için harekete geçer.

Ali ve Eylül ise mafya kurşunlarının hedefi olur. Bade sayesinde Ali’nin ailesi de durumu öğrenir ortalık gene karışır. Sonunda ikna olan Yeliz, Ozan’ı eve yemeğe davet eder. Ancak tek misafir Ozan değildir. Bir sürpriz konuk daha gelir.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: