arka sıradakiler 126. bölüm

26 09 2010

Gamze Keremden kaçmayı başarmıştır. Ancak, tam İstanbul otobüsüne binip, kurtulacakken, arka koltuktan uzanan Keremin eli Gamzeyi yakalar. Gamze için bilinmezlerle dolu günler başlar. Hiç bişey eskisi gibi olmayacaktır.

Oktay Gamzenin oldugunu sanarak bunalıma girmiştir. Perişan haldeki Oktay, Keremin kendisi yüzünden arkadaşlarına zarar verdiğini düşünmeye başlar. Arkadaşlarını tehlikeden korumak için yurtdışına kaçmaya karar verir. Bu kaçış için para aramaya başlar. Parayı bulmak için yasadışı yollara başvurmayı bile düşünür.

Öte yandan Sibel böbrek nakli yapılacağını İbodan saklamaya devam etmektedir. Böbrek nakli için çok para gerekmektedir. Sibel?in iyileştiğini sanan İbo, Sibelin tedavisi için, akrabalarından topladığı paraları, Oktaya vermeyi teklif eder. Oktay?ın parayı alarak, bilmeden Sibeli, olume sürükleyip sürüklemeyeceği bilinmemektedir. Belki de Sibel herşeyi itiraf edecek ve İbo Oktaya parayı vermekten vazgeçecektir. Her sahne yeni sırlara gebedir.

Üst üste kötü olaylarla boğuşan Zehra hastanede uyuşturucu tedavisi görmektedir. Ancak, hayat bu kez ona güzel bir sürpriz hazırlamak üzeredir. Hayatın güzel yanlarına kavuşmak için, Zehra?nın aşması gereken son bir engel vardır.

Kızıl Rıza, eski ?düşman?larından Tamer ile beraber askerlik yapmak zorunda kalmıştır. İki düşmanın askerde yaşayacağı şeyler gizemini korurken, Rıza seyirciyi gülümseten sahnelere imza atmayı başaracaktır.

RSS Site : arka sıradakiler 126. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: