hanımın çiftliği 41. bölüm

5 11 2010

Orhan, Güllü’ye ilan-ı aşkta bulunuyor. Kemal’in Halide’ye dönmesi yüzünden yaralı ve öfkeli olan Güllü’nün de bu durum karşısında aklı karışıyor. Güllü, Kemal’le aralarında geçenlerden sonra Kemal’in Halide’ye dönmesi yüzünden yaralı ve öfkelidir. Kemal’in köyünün de içinde bulunduğu toprakları satın alması işleri daha da karıştırmıştır. Meryem başta olmak üzere tüm köylüler duruma isyan eder.

Kemal, Güllü’ye karşı mücadelelerinde köylülerin yanında yer alır. Ancak Güllü de onlarla mücadele etmekte kararlıdır. Bu konuda en büyük desteği de Orhan’dan görmektedir. Orhan ise planlarını gerçekleştirmek için elini çabuk tutması gerektiğinin farkındadır. Güllü’ye Seher’le boşanacaklarını açıklar ve ona ilanı aşk eder. Orhan’ın bu itirafı Güllü’nün kafasını karıştırır.

Ankara’dan dönen Paşazade, Orhan hakkında çok önemli şeyler öğrenmiştir ve bunları Halide’yle paylaşmaktan çekinmez. Öğrendikleri karşısında şok olan Halide, Orhan’a engel olmak için elinden geleni yapacaktır. Diğer yandan Ramazan, meyhanesine dadanarak haraç isteyen İbrahim’e daha fazla boyun eğmemeye karar verir. Kabak Hafız’ın tüm uyarılarına rağmen kendine bir silah alması ikilinin başını büyük bir belaya sokar.

Olaylar, Ramazan’ın İbrahim’e silah çekmesi ve Meryem’in evinde çıkan esrarengiz yangınla alevlenir.

RSS Site : hanımın çiftliği 41. bölüm

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: