yer gök aşk 14. bölüm

8 11 2010

Yer Gök Aşk, yine etkileyici bir bölümle izleyicinin temposuna ayak uyduracak görünüyor…Havva’nın, Yusuf’la ilişkisini devam ettirmesi Toprak’ın duygularına bağlıdır. Toprak, Havva’ya hiç beklemediği bir cevap verir.

Havva, Mehmet’in saldırı olayının iç yüzünü öğrendiğinden şüphelenir. Sultan, Mehmet’in planını öğrenmek için kolları sıvar…Toprak’ı hastaneden Yusuf çıkarır. Yusuf’un Toprak’a bir de sürprizi vardır. Toprak bu sürprizle Yusuf’a iyice bağlanır.

Yusuf, Havva’ya evlenme teklif etmek için bir sürpriz hazırlar. Ancak Havva’yı memnun etmek hiç de kolay olmaz. Üstelik Havva’ya aldığı tek taş Hamiyet’in eline geçmiştir.Hamiyet, Yusuf’un kime evlenme teklif edeceğini öğrenmek için Münevver’den yardım ister. Hamiyet bu işe engel olmayı kafasına koymuştur.

Mehmet, Yusuf’tan bir darbe alır. Yusuf’un canını yakmak için harekete geçer, Cüneyt’i hapishaneden çıkaracak bir plan yapar. Havva ve Cüneyt’in nişanını, Yusuf’un otelinde yapacaktır.

Yusuf, Havva’ya hiç beklemediği bir anda evlenme teklif eder. Ancak bu sırada, Toprak bir açık verir. Havva, Toprak’ın Yusuf’a olan gizli duygularını anlamıştır.

Advertisements

কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: