çakıl taşları 16. bölüm

11 11 2010

Kapıyı açtığında karşısında Yusuf’u bulan Hüsna fenalaşır. Ekrem ise evdekilerin Yusuf’a karşı kaba davranmasına hem şaşırır hem bozulur. Hüsna diğerlerinin Yusuf’un geri döndüğünü bilip ondan sakladıklarını anlar. Onlara bunun hesabını sorar. Kavgalarının en heyecanlı yerinde Neşet tarafından basılan Sevil ve Zeynep eteklerindeki taşları dökemez.

Ancak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır, çünkü Sevil, Zeynep’in Ekrem’i öptüğünü öğrenmiştir. Ayçin’i öpmeyi bir türlü başaramayan Cenker karalar bağlar. Muzaffer Naile’yi yumuşatmak için plan yapar. Cenker’in sersefil aç susuz olduğunu sanan Naile Ayçin’e karşı tavır değiştirmek zorunda kalacaktır. Korkunç sırrı öğrenen Sevil, Ekrem’e kötü davranmaya başlar. Ekrem bunun sebebini bir türlü anlayamaz ve Sevil’le konuşmak için çabalar.

Ancak Sevil, öpüşme olayını öğrenmiştir. Ekrem söyleyenin Cihan olduğunu sanınca soluğu onun evinde alır. İki arkadaş yanlış anlaşılma yüzünden birbirine girer. Kavgayı öğrenen Sevil, Cenker ve Ayçin, Ekrem’e sırt çevirirler. Zeynep Ekrem’e yaklaşmaya çalışır fakat ağzının payını alır. Ekrem yapayalnız kalınca çareyi rakı kadehlerinde arar. Kafası bir milyon olan Ekrem’i Yusuf kendine getirecektir.


কাৰ্য

Information

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  সলনি কৰক )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  সলনি কৰক )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  সলনি কৰক )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  সলনি কৰক )

Connecting to %s
%d bloggers like this: